O NAS

Nasza firma powstała z pasji do sportu i zdrowego stylu życia.

Będąc w tym świecie od dawna, widzieliśmy też potrzebę zapewnienia klientom usługi na najwyższym poziomie a tym samym dopasowanych do obecnych realiów życia codziennego. Tak powstał EMS Naprawiamy Ludzi.W naszym studiu oferujemy trening EMS, który jest innowacyjną i wysoce efektywną metodą treningową.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Indywidualne podejście

Przeprowadzany przez trenera wywiad i analiza potrzeb sprawia, że każdy trening jest spersonalizowany, co jeszcze bardziej zwiększa jego efektywność.

Współpraca i wsparcie

Współpracujemy z MoveCenter — studiem rehabilitacji, fizjoterapii i treningu funkcjonalnego, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc i wsparcie we wszystkich etapach procesu treningowego.

Ludzie

Nasi trenerzy biorą udział w regularnych szkoleniach, stale podnosząc swoje umiejętności, dzięki czemu efektywnie pomagają naszym klientom w osiągnięciu ich celów treningowych.

Zaufanie

Dzięki wysokiemu standardowi usług oraz kompetencji naszego zespołu zdecydowało się nam zaufać szerokie grono klientów.

Jak wygląda to u nas

Sam trening składa się z kilku prostych ćwiczeń głównie statycznych (w niektórych programach ćwiczenia mogą być też dynamiczne) Podczas wykonywania ćwiczeń maszyna przez impuls elektryczny będzie stymulowała mięśnie klienta.
Cały trening trwa 20 min (pierwszy jest krótszy) i powinien być wykonywany 1x w tygodniu.

Treningi EMS w naszym klubie rozpoczynają się od rozmowy/wywiadu z klientem, na której analizowane są cele jakie ten chciałby osiągnąć. Podczas wywiadu wykonywana jest też analiza składu ciała, pomiary obwodów które pozwolą nam monitorować postępy klienta w realizacji jego celów (np. redukcja wagi).

Klient otrzymuje komplet bielizny treningowej na którą zakłada się kamizelkę oraz opaski na ramiona, uda oraz pas na pośladki.

Pierwszy trening składa z przyzwyczajenia klienta, do impulsu który będzie stymulował jego mięśnie oraz części głównej w którym prezentowane są ćwiczenia.

Każdy trening jest wykonywany 1 na 1 z trenerem, który dba o bezpieczeństwo klienta. Nasi trenerzy biorą udział w regularnych szkoleniach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.

Z naszych treningów korzystają:

  • osoby po urazach i kontuzjach, przygotowujące się do zabiegów ortopedycznych jak również wracający po nich do sprawności fizycznej- jako uzupełnienie procesu leczenia
  • sportowcy zawodowi i amatorzy jako uzupełnienie procesu treningowego
  • ludzie, którzy ze względu na pracę i obowiązki nie mogą lub nie chcą poświęcić czasu na długie i częste treningi na siłowni.